Clicky

Menu
Schowek

Wino Tiara Organic White Mavrud białe wytrawne 0,75 l

Wino Tiara Organic White Mavrud białe wytrawne 0,75 l
Wytrawne Bułgaria
Wyselekcjonowana oferta
Tylko sprawdzone i lubiane wina
w Twoim sklepie, ślubie, evencie...
Hurtowe ceny
Spróbuj już teraz,
będziesz zadowolony :)
Wino Tiara Organic White Mavrud białe wytrawne 0,75 l
  • Nr ident.: 366
  • Pojemność: 0.75 l
  • Wytrawność: wytrawne
  • Barwa: białe
  • Alkohol: 13.50%
  • Temperatura serwowania: 8-10°C

Opis wina

Wino Tiara Organic White Mavrud białe wytrawne 0,75 l

Ciekawostka z ekologicznej winnicy na Nizinie Trackiej! Białe wino z ciemnych winogron, tak jak w tradycji szampańskiej, ale bez bąbelków. Kolor zdradza pochodzenie: niemal bezbarwne, przejrzyste, ale z miedzianym, subtelnie różowym poblaskiem. Do tego dość regularne i tłuste łzy. Obfite aromaty dojrzałych owoców brzoskwiń, moreli, ananasów i fig, a nawet egzotycznego liczi. W ustach gładkie i pełne, z nieco pieprzną końcówką.
Wino do potraw: sandacz, łosoś, ser kozi.

Wino organiczne inaczej biologiczne produkowane jest bez użycia herbicydów i pestycydów oraz niektórych technologii, na przykład elektrodializy. Poza tym istnieje ograniczenie regulujące użycie siarczynów o około 30%.
Ten bułgarski szczep dający pyszne, czerwone wino, znany jest już od starożytności. Prawdopodobnie spokrewniony jest z greckim szczepem Mavrodaphne. Uznaje się go za najlepszą lokalną odmianę winorośli.
Wyślij do nas link do swojego schowka, przygotujemy najlepszą ofertę!
Każdy produkt można dodać do schowka klikając przycisk "Do schowka". Na stronie schowka jest przycisk "zapisz link do schowka". Skopiuj wygenerowany link i wyślij do nas na adres: kolodziej@kolowin.pl